Nagyböjti képzőművészeti kiállitás (2019. március 31.)

Czank Gábor, gyomaendrődi plébános, fotókiállításának ünnepélyes megnyitója a 10 órai szentmisében.
A kiállítás címe: "Áll a gyötrött Istenanyja..." - Piéták, keresztek, kápolnák. A kiállítás mgtekinthető április 14-ig.

A program az EFOP 1.3.7-17-2017-0041 pályázat támogatásával valósult meg.

Nagyböjti képzőművészeti kiállítás

6723 Szeged, Tátra tér 5.

2019. március 31 - április 30.

A "Szeged-Csanádi Egyházmegye Közösségfejlesztése - Szeged - A társadalmi kohézió erősítése a szegedi Szent Gellért Plébánia és a Tarjánvárosi Élő Közösség Alapítvány közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével" című projekt keretében 2019. március 31. - április 30. között Nagyböjti képzőművészeti kiállítást szerveztünk a Szent Gellért Plébánián.

A kiállítást Czank Gábor fotóművész, gyomaendrődi plébános fotóiból állítottuk össze, a címe: "Áll a gyötrött Istenanyja..." - Piéták, keresztek, kápolnák.

A kiállítás hétköznapokon is nyitva volt, így a plébánia vonzáskörébe tartozó három általános Iskola (Weöres Sándor Általános Iskola a Sólyom utcai Általános Iskola és a Bonifert Domonkos Általános Iskola) tanulói, valamint a Dr. Waltner Károly Egészségügyi Gyermekotthon lakói is gyönyörködhettek a művész fotóiban.