Bibliamásolók Bibliaköre (2019. április 26.)

KÉZZEL MÁSOLT BIBLIA FAKSZIMILE KIADÁSA - BIBLIAMÁSOLÓK BIBLIA KÖRE

SZENT GELLÉRT PLÉBÁNIA, Szeged, Tátra tér 5.

2019. április 26.

A "Szeged-Csanádi Egyházmegye Közösségfejlesztése - Szeged - A társadalmi kohézió erősítése a szegedi Szent Gellért Plébánia és a Tarjánvárosi Élő Közösség Alapítvány közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével" című projekt keretében 2018. szeptember 30-án megalakult a "Bibliamásolók Biblia Köre".

2019. április 26-án megtartottuk Bibliamásolók Biblia Köre következő foglalkozását.

Dr. Benyik György plébános beszélt a Kis Ilona által másolt, az előző alkalmon kiválasztott szentírási szakaszról, Jézus szenvedéstörténetéről, majd válaszolt a témához kapcsolódóan feltett kérdésekre.

A Biblia-másolók közül egy újabb jelentkező kikereste az általa másolt oldalt: "Keresztelő Szent János működése" - Ez lesz a következő foglalkozás témája.