Bibliamásolók Bibliaköre (2019. május 17.)

KÉZZEL MÁSOLT BIBLIA FAKSZIMILE KIADÁSA -

BIBLIAMÁSOLÓK BIBLIA KÖRE

SZENT GELLÉRT PLÉBÁNIA, Szeged, Tátra tér 5.

2019. május 17.

A "Szeged-Csanádi Egyházmegye Közösségfejlesztése - Szeged - A társadalmi kohézió erősítése a szegedi Szent Gellért Plébánia és a Tarjánvárosi Élő Közösség Alapítvány közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével" című projekt keretében 2018. szeptember 30-án megalakult a "Bibliamásolók Biblia Köre".

2019. május 17-én megtartottuk a Bibliamásolók Biblia Köre utolsó foglalkozását.

Dr. Benyik György plébános beszélt a Miseta Mária által másolt, az előző alkalmon kiválasztott szentírási szakaszról, Keresztelő Szent János működéséről, majd válaszolt a témához kapcsolódóan feltett kérdésekre.

Plébános úr megköszönte a Bibliamásolók Biblia Köre foglalkozásain való részvételt és megígérte, hogy igény esetén a tanfolyam ősszel folytatódik.