ISTENI IRGALMASSÁG IMACSOPORT

2011. december 3-án plébániánk 10 tagja azzal a szándékkal imádkozott a szombat esti szentmise után a templomban, hogy Isten irgalmas szeretetét kérjük különösen a betegek és a haldoklók számára.
Jézus egy lengyel szerzetesnőre, Fausztina nővérre bízta Isten irgalmas szeretetének üzenetét,melyet Naplójában tett közkinccsé. Boldog II. János Pál pápa Fausztina nővért előbb boldoggá, majd 2000.április 30-án szentté avatta. Ezt követően úgy rendelkezett, hogy Húsvét 2. vasárnapja az egész Egyházban az Isteni Irgalmasság vasárnapjának  ünnepe legyen. Elgondolkodtató egybeesés, hogy 2005. április 2-án II. János Pál az irgalmasság vasárnapjának vigiliáján halt meg.
Minden szombaton az esti 6órás szentmise után szeretettel várunk mindenkit, aki szent Fausztina nővér életével szeretne megismerkedni és együtt imádkozni betegeinkért, haldoklóinkért.

Vissza a Csoportok oldalra