MÁRIA LÉGIÓ

Szent Gellért Tarjánvárosi Plébánia Mária Légiós praesidiuma a Keresztények Segítsége nevet viseli. Csoportunk 1997. augusztus 3-án alakult a Móravárosi Mária Légió szervezésében. Életünk célja a Szűzanya szeretetében imádkozni és apostolkodni. Heti összejövetelt tartunk, ahol elmondjuk a Légió előírt imádságait és megbeszéljük a heti apostoli munkát az előkészített Mária oltár előtt. Látogatjuk a szociális otthon lakóit, a betegeket, terjesztjük a katolikus sajtót, imaórákat vezetünk a templomunkban a plébános úr jóváhagyásával.
Csoportunkba minden katolikus hívőt hívunk és várunk, aki közelebb akar kerülni a jó Istenhez a Szűz Mária által és a kegyelem erejéből merítve szereti és hívja embertársait az üdvösség elérésére.
Összejövetelek időpontja: csütörtökönként 17 óra.

Vissza a Csoportok oldalra